„Życie Animowane” w Poddębicach!

rss

Fundacja Obudzić Zmysły wraz z Fundacją BGŻ BNP Paribas oraz wolontariuszami z Banku BGŻ BNP Paribas w Poddębicach zapraszają na projekcję filmu:

ŻYCIE ANIMOWANE”

2 kwietnia 2017r (niedziela) godz. 16.00

Pijalnia Wód Termalnych Poddębicach.

Wstęp Wolny.

2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu. Celem obchodów tego dnia jest podnoszenie świadomości społecznej oraz zachęcenie do podejmowania działań, aby zwrócono uwagę na odizolowywanie osób z autyzmem od społeczeństwa. Sekretarz generalny ONZ, Ban Ki-moon, zwrócił uwagę, że: Jak podkreśla Konwencja Praw Osób Niepełnosprawnych, osoby z autyzmem są równe wobec prawa i przysługują im wszystkie prawa człowieka i podstawowe wolności.

W związku z tym Fundacja Obudzić Zmysły pragnie zaprosić na projekcję filmu pt. Życie animowane. Projekcja będzie miała miejsce 2 kwietnia 2017 roku w Pijalni Wód w Poddębickim Ogrodzie Zmysłów o godz. 16:00

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach nagrodzonego przez Fundację BGŻ BNP Paribas projektu wolontariuszy z Oddziału w Poddębicach „Budzimy Zmysły z Bankiem BGŻ BNP PARIBAS”. Projekt realizowany jest na rzecz dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością – ze zdiagnozowanym autyzmem, z Zespołem Aspergera oraz z Zespołem Downa.

Serdecznie zapraszamy.

Tekst: Fundacja „Obudzić Zmysły”

Print Friendly, PDF & Email